ÜCRETSİZ KEŞİF: +90 246 224 13 86

  • Gül Atılım
  • Gül Atılım
  • Gül Atılım
  • Gül Atılım

Hakkımızda

 

1988 yılında çalışma hayatına başlamış olan Gül Atılım İnşaat Doğrama San. Tic. Ltd. Şti. olarak bünyemizde, kalitesini dünyaya kanıtlamış çevre dostu kurşunsuz WİNSA profillerinden beyaz ve çeşitli renklerde ürettiğimiz PVC doğrama, panjur, kepenklerin uygulamasını yapmaktayız. Ayrıca alüminyum doğrama ve korkuluk, cam balkon kapama, kompozit ve cam cephe kaplama sistemlerinin, çelik kapı ve laminant parke uygulamalarının projelendirme ve montajlarını gerçekleştirmekteyiz. Şirketimiz CE ve ISO 9001 kalite belgelerine sahiptir. Avrupa standartlarına uygunluğumuzu kanıtlayan bu belgelerle ürünlerimizi halkımızın beğenisine sunmaktayız. Tüm kullandığımız markalar sektöründe kalitesini kanıtlamış, dünyaya ihraç edilen niteliktedir.

 PVC DOĞRAMA VE CAM HİZMETLERİ

Kalın galvanize destek sacıyla yüksek direnç özelliği kazandırdığımız WİNSA markalı pvc doğramalarımızı tam otomatik CNC makinalarda beyaz ve farklı renklerde üretmekte, kısa zamanda monte etmekteyiz.

Doğramalarımızda kullandığımız çeşitli kalınlıktaki camlar ŞİŞECAM’ dan tek cam olarak tedarik edilip fabrikamızda işlenmektedir.

Ayrıca yazın içeriye giren güneş ısısını azaltıp, kışın sıcağı içeride tutmayı sağlayan ISICAM KONFOR ve güneş ısısının içeri girmesine engel olmadan, kışın sıcağı içeri hapseden ISICAM SİNERJİ markalarının tedariğinide sağlamaktadır.

CAM BALKON HİZMETLERİ

Balkonların her mevsim kullanılmasını sağlayan, mekanları hava olayları ve gürültü gibi birçok istenmeyen etkiden koruyan cam balkon sistemleri konusunda da hizmet vermekte, kullandığımız güvenilir markalar sayesinde garantili sistemler üretmekteyiz.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA VE KORKULUK HİZMETLERİ

Kullandığımız ileri teknoloji tasarım ve imalat programı sayesinde hatasız ve sorunsuz bir şekilde istenilen her renkte ürettiğimiz çevre dostu alüminyum doğramaları müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız. Ayrıca bünyemizde emniyetli ve hoş görünüm sağlamak için alüminyum korkuluk sistemleri de üretilmekte ve montajı yapılmaktadır.

DIŞ CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ HİZMETLERİ 

Oldukça geniş bir kullanım alanı olan kompozit levha sistemleri düşük maliyetle yüksek verim avantajı sağlamaktadır. Şirketimiz Gül Atılım Ltd.Şti. alüminyum kompozit panel, silikon cephe, kapaklı ve yarı kapaklı cephe sistemleri üretimi ve uygulaması sektöründe de yer almaktadır. Ayrıca bünyemizde yalnızca bir cephe kaplama değil aynı zamanda iyi bir nem ve ısı yalıtımı sistemi olan siding vinil yalı baskı sistemleri hizmeti de bulunmaktadır.

 LAMİNANT PARKE VE ÇELİK KAPI HİZMETLERİMİZ

Verdiğimiz laminant parke hizmetinde müşterilerimize sunduğumuz ürünler yapay reçine çözeltisi emdirilmiş kağıtların üst üste koyularak sıcak preslerde, basınç altında sıkıştırılmasıyla elde edilen malzemelerdir. Kullanımına sunduğumuz çelik kapılar saç ve çelik lamalarla desteklenerek güçlendirilmiş, dışarıdan zorlanmayla açılması imkansız hale getirilmiş sağlam kapılardır. Kapıların montajı, alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 

 

 

    Her hakklı saklıdır. Gül Atılım Winsa.